SohbetElis.Com – Avrupa Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları Dostluk arkadaşlık sohbet - SohbetElis.Com - Avrupa Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları

Dostluk arkadaşlık sohbet

Dostluk arkadaşlık sohbet

SadeceSen     07-01-20     GENEL, Mobil Sohbet, Muhabbet Chat, Sohbet Siteleri     Dostluk arkadaşlık sohbet     739 Defa Okundu

Bugün sizlere sohbetimizde saygıdeğer Web yazarımız eSaReT arkadaşımızdan söz etmek istiyorum, Şu an Asker’de olan Sohbetelis.com ailesi olarak acele teskere alıp hayırlısı ile sağ salim geri dönmesini bekliyoruz. Tabiki Web yazarı olarak en çok ta ben yollarını dört gözle bekliyorum. Bugün Patron Umit ile şöyle bir konuşmamız oldu.

[17:05] <Umit> a`La
[17:05] <Umit> Hea
[17:05] <Umit> Bak ne dicem
[17:05] <Umit> Sohbetelise
[17:05] <Umit> Baslioz
[17:05] <a`La> Bak Işte ESaReTi Çok ÖzLeyeceğim He
[17:06] <a`La> Dört GözLe Dönmesini BekLiyorum
 🙂
 ESaReT arkadaşımızın yerini dolduramayız, ama Sohbetelis.com Web’ini mahzun bırakmayacağım, Gözün arkada kalmasın eSaReT  gelince okuyacaksın biliyorum. Ben olmadığım zaman da senden de benim Web’imi mahzun bırakmayacağını umuyorum.

Herşey şaka tabiki, bizler dostuz arkadaşız tabiki gerektiği her yerde birbirimize yardımcı olacağız ve eksiklerimizi tamamlayacağız.

dostluk arkadaşlık sohbet ile ilgili görsel sonucu

Bizim sohbet sitemizin en büyük özelliklerinden birisi olan Dostluk arkadaşlık sohbet ile huzurlu bir ortam yaratmak ve hep birlikte sitemizi ilk sıralara taşıyarak daha çok arkadaşlıklara merhaba demektir.

Şahane dostlukların en ideal ortamında Bedava sohbet etmek isteyen dünya üzerindeki bay bayan herkesi bekliyoruz. Mobil uyumlu sohbet sitemize akıllı telefonlarınız ile bulunduğunuz her ortamdan giriş yaparak Mobil sohbet‘in keyfini bizlerle yaşayabilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?



SohbetElis.Com

Avrupa sohbet odaları üzerinde farklı ülke ve şehirlerden insanları bir araya getirerek yeni insanlarla tanışabilmelerine imkan sağlayan sohbet sitesi.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: SadeceSen & VV
Dost Siteler: Sohbet Siteleri - Sohbet Baslar - Sohbet Chat - Sohbet Odaları - Sohbet - Sohbet Chat Siteleri - Sohbet Gemisi