SohbetElis.Com – Avrupa Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları Aşk yerim - SohbetElis.Com - Avrupa Sohbet Siteleri, Chat Sohbet Odaları

Aşk yerim

Aşk yerim

SadeceSen     29-12-21     Mobil Sohbet     Aşk yerim     356 Defa Okundu

Aşk yerim makalemizle herkese merhaba. Bugün sizlere biraz sosyal sohbet siteleri içinde yaşanmış ve hatta sizlerinde yaşaya bileceği aşk hikayelerini konu alacağım. Fakat hikayeler paylaşmayacağım kıssadan hisse diyelim yazacaklarım.
Sohbet sitelerini herkes sadece muhabbet edilecek yer diye bilir. Oysaki sadece kuru kuruna muhabbet yoktur.
Bazen tam bir aşkyerim dersiniz. Çünkü evlisine bekarına bakmadan insan bazen sever. Merak eder napıyor diye girip girip kontrol edersiniz. Kimle ne sohbeti ediyor hesabı.

Aşk yerim

Bakın ben bir aşk hikayemi anlatayım. Bundan yıllar önce yaşadığım. Ilk başlarda inanmadım ne sevgisine, ne sadakatine. Sonra bende sevdim ki aklı çıkardı ben mutsuz olucam diye.
Benim açtığım ilk sohbet sunucumdu. Onunla el ele gönül gönüle kurduğum. Hayatımın ilkiydi ben bir sohbet sitesi içinde ilk defa birine inanmış ve güvenmiştim.
Sesinde huzur, yüzünde bana aşk vardı. Ama sürdü mü derseniz hayır. Ama biliyormusunuz biz hala görüşüyoruz. Ve hala onun sesinde bana karşı aşk var. Işte sizde aşkyerim diyeceğiniz yerde böyle bir aşk hikayesi yaşayabilir hatta belki siz sonuçlandıra bilirsiniz.

 

Aşk yerim

Aşk yerim

Bugünlük kıssadan hissenin sonuna geldik bir dahaki makalemizde daha güzel cümleler ile buluşalım ümidiyle. Hoşçakalın.

Www.sohbetelis.com 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?SohbetElis.Com

Avrupa sohbet odaları üzerinde farklı ülke ve şehirlerden insanları bir araya getirerek yeni insanlarla tanışabilmelerine imkan sağlayan sohbet sitesi.

Sosyal Medya

Sizde hemen takip edin!

© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: SadeceSen & VV
Dost Siteler: Sohbet Siteleri - Sohbet Baslar - Sohbet Chat - Sohbet Odaları - Sohbet - Sohbet Chat Siteleri - Sohbet Gemisi