Üniversite Sohbet Odaları

Degerli sohbetelis kullancilari,Kendimizi geliştirebilmek için dersanelere, çeşitli eğitim faaliyetlerine katılıyoruz değil mi ? Neden ? İlerde belli bir yere gelebilmek için var gücümüzle gayret edip çalışmak için. Bence asıl olması gereken de budur zaten. Bir şeyleri başarabilmek için bazı zorlukların üstesinden gelmek gerekiyor. Mesela ben kendimden örnek verebilirim sizlere arkadaşlar. Üniversiteye gitmek benim en büyük hayalimdi. Liseden sonra iş hayatına başladım daha doğrusu başlamak zorunda kaldım. Çalışırken her an her dakika üniversiteye gidip okumak aklımdan çıkmadı. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine üniversiteyi dışardan okumaya başladım. İlk zamanlarda biraz zor oldu ama zamanla çok kolayladı bu iş ve üniversite ikilemi. 2 yıl okudum ve önlisans mezunuyum şimdi ve ayrıca çok ta mutluyum. En azından içimde kalmamış oldu ve başarmak, başarabilmek çok güzel bir duygu.

universite sohbet sitemizde Sizlerde üniversiteli olabilmek için hiç bir şeyden korkmamalı hayatınızı istediğiniz doğrultuda yönlendirebilirsiniz. Ben üniversiteyi gidip okulda okumadım ama bunun tadına vardım. Canınız sıkılmasın diye sizlere bir chat odası açtık. Hem derslerinize çalışıp hem de sohbet sitemize girip üniversiteli geç kız ve genç erkeklerle sohbet edebilirsiniz.

ayrica sohbet sitemizde mobil radyomuzlada radyomuzu dinliyebilirsiniz. sevdiklerinize kiz arkadaslariniza isteklerinizi istiyebilirsiniz

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
90 okuma
8 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?